Deelnemers aan Online werkgroep voor milieucoördinatoren werkzaam in multinationale organisaties

Online werkgroep voor milieucoördinatoren werkzaam in multinationale organisaties

Wie komen er ook?

22 deelnemers (waarvan 14 niet zichtbaar)
Volledige naam Plaats E-mailadres
Bart Cuypers Ardooie bart.cuypers@sioen.com
Bart Nevejans - bart.nevejans@aertssen.be
Eddy Schuer - eddy.schuer@greif.com
Ken Coppieters - k.coppieters@rpc-bpi.com
Koen Peijs - koen.peijs@essers.com
Moritz Rosemeyer Antwerpen moritz.rosemeyer@outlook.com
Wouter Van Vooren - wouter.vanvooren@alkern.be
Wouter Vanderdonckt - wouter.vanderdonckt@exxonmobil.com

Inschrijven

Sorry, de inschrijvingsperiode is voorbij.

Deel met anderen