Deelnemers aan Online infosessie: Gevaarlijke producten in de organisatie

Online infosessie: Gevaarlijke producten in de organisatie

Wie komen er ook?

53 deelnemers (waarvan 10 niet zichtbaar)
Volledige naam Plaats E-mailadres
Adinda Van Kerkhove Brussel adinda.vankerkhove@engie.com
Axel Haest - ahaest@ccep.com
Bart Wyloeck Brussel bart.wyloeck@engie.com
Caroline Van der Steen Lievegem caroline@vdsmilieuadvies.be
Christine Vermandere - christine.vermandere@solana.be
Christophe Bruyninckx - christophe.bruyninckx@ccep.com
Daan Van Laere - d.vanlaere@m-tech.be
Elke Couckuyt - elke.couckuyt@ontexglobal.com
Emilie Pape - emilie.pape@abo-group.eu
Filip Lecomte - f.lecomte@aurubis.com
François Spitaels - Francois.Spitaels@fluxys.com
Freddy Frits"" Kusters - Frits.Kusters@kemin.com
Geert De Kinder - geert.dekinder@be.dsv.com
Gert-Jan Vermeesch - gert-jan.vermeesch@sertius.be
Heidi Roef - heidi.roef@mil.be
Helge Vandeweyer - helge.vandeweyer@ibeve.be
Helmut Scheerlinck - h.scheerlinck@vdlbelgium.com
Hendrik D'haene - hendrik.dhaene@mil.be
Hilde Swerts Brussel hilde.swerts@sckcen.be
Ian Opdorp - ian.opdorp@mil.be
Inge Wens - inge.wens@ap.be
Isabelle Modde - isabelle@infinum.be
Isaï Verbeeck - isai.verbeeck@mil.be
Jan Coenegrachts - Jan_Coenegrachts@belgianporkgroup.com
Jan Vanslembrouck Beveren-Leie jan.vanslembrouck@mmt.be
Jeroen Auwaerts - jeroen.auwaerts@basf.com
Johan Dullens - johan.dullens@mil.be
Johan Hofman Gent johan.hofman@christeyns.com
John Schepens - john.schepens@mil.be
Jolien Bastiaensens - jolien.bastiaensens@antwerpen.be
Jurian Cuypers Grobbendonk jurian.cuypers@pidpa.be
Katrien Enzlin - katrien.enzlin@emmaus.be
Kris Van Dijck - kris.vandijck11@gmail.com
Kristof Paulusen - kristof.paulussen@jessazh.be
Nico Van Elzen Jette nico.vanelzen@uzbrussel.be
Pascale Van Rooij - pascale.vanrooij@perseus.eu
Pieter Veys - pieter@consultes.be
Robbin Vandewalle - robbin@esher.be
Sofieke Valgaeren - sofieke.valgaeren@dewatergroep.be
Veerle Peeters WILRIJK veerle.peeters@gza.be
Werner Huygens - werner.huygens@jackodur.com
Wouter Vanderdonckt - wouter.vanderdonckt@exxonmobil.com
Yves Ronsse - yves.ronsse@hogent.be

Inschrijven

U kunt zich nog inschrijven. Komt u ook?

Ja, ik wil me inschrijven

Prijzen

Ticket Prijs
Leden € 100,00
Niet-leden € 200,00

Deelnameprijzen excl. btw

Deze opleiding wordt georganiseerd door 2Mpact voor VMx vzw. Voor deze opleiding kan je gebruik maken van 20 tot 30% subsidie op de deelnameprijs in functie van jouw specifieke bedrijfssituatie via de KMO-portefeuille. Op de online registratiemodule van de KMO-portefeuille geef je de deelnameprijs in. De KMO-portefeuille wordt het best aangevraagd na ontvangst van de factuur. Je vindt hier de algemene voorwaarden en privacy policy en meer informatie over de KMO-portefeuille terug. 

Organisatie verzorgd door 2Mpact, erkend dienstverlener KMO-portefeuille DV.O207084

Als je gebruik maakt van een PO-nummer moet dit gericht zijn aan:
2Mpact nv
Kerkstraat 108
9050 Gentbrugge
BE 0472 134 137

Deel met anderen