Deelnemers aan Online infosessie: de voortoets in de praktijk

Online infosessie: de voortoets in de praktijk

Wie komen er ook?

74 deelnemers (waarvan 9 niet zichtbaar)
Volledige naam Plaats E-mailadres
An Mouchaers - an.mouchaers@bk-ecosys.be
Ann-Sophie Himpens - ann-sophie@ferynjan.be
Carla Cruysberghs - advies.speelmans@gmail.com
Caroline Van der Steen Lievegem caroline@vdsmilieuadvies.be
Chloé Vandendriessche - chloe@ferynjan.be
Chloë Zevgaridis - chloe@consultes.be
Christophe Mouton - christophe.mouton@ecowerf.be
Emilie Pape - emilie.pape@abo-group.eu
Falke Cornille - falke.cornille@arcadis.com
Frans Kerremans - fkerremans@belki.be
Gert Lemmens - gert.lemmens@ineos.com
Griet Goossens - griet.goossens@vcb.be
Heidi Coucke - heidi@ferynjan.be
Helge Vandeweyer - helge.vandeweyer@ibeve.be
Hendrik D'haene - hendrik.dhaene@mil.be
Herwig Sneyers - herwig.sneyers@skynet.be
Hilde Dupont Bruxelles hilde.dupont@tucrail.be
Ina Van de Staey - ina@extended.be
Inge Fastenaekels Aartselaar Inge.Fastenaekels@aquafin.be
Irida Redspi - irida.redzepi@dewatergroep.be
Isabelle Rommens Leuven isabelle.rommens@sbb.be
Jef Witters - jef.witters@sertius.be
Jelle Bonroy - jelle.bonroy@abesco.be
Joachim Cremer - joachim.c@vkgroup.be
Johan Lambeets - jlambeets@enviro-eng.be
Johan Versieren - joveco@scarlet.be
John Schepens - john.schepens@mil.be
Jolien Bastiaensens - jolien.bastiaensens@antwerpen.be
Karen Demuynck Beringen kade@unitedexperts.be
Katrien Carels - katrien.carels@bovaenviroplus.be
Kristel Acke - kristel.acke@sbb.be
Kristof Goemaere - kristof.goemaere@anteagroup.com
Lies Demolder Veurne info@ld-milieuadvies.be
Liesbet Van den Schoor Antwerpen liesbet.vandenschoor@anteagroup.com
Lowie Moerman - lowie.moerman@sertius.be
Luc Tryssesoone - luc@ltmilieuadvies.be
Maarten Van Olmen - maarten.vanolmen@vdab.be
Marfa Vanroye - marfa.vanroye@bovaenviroplus.be
Mia De Wachter - mia.de.wachter@dewatergroep.be
Mia Janssen Oud-Heverlee miajanssen@skynet.be
Mieke Reynaert - mreynaert@trevi-env.com
Natasja De Splenter Zwevegem natasja@consultes.be
Nico Van Damme - nico.vandamme@vdab.be
Patsie Puype - info@apis-milieuadvies.be
Paul Van Boeckel Berlaar pvanboeckel@vincotte.be
Peter Borstlap - peter.borstlap@ivarem.be
Riet Durinck - riet@attina.be
Shana Van Hove Berchem shana.van.hove@witteveenbos.com
Silvie Mortier - silvie.morthier@bovaenviroplus.be
Sofie Claerbout - sofie.claerbout@anteagroup.com
Sofieke Valgaeren - sofieke.valgaeren@dewatergroep.be
Stefanie Pype - stefanie@corridor.land
Steve De Bruyker - steve.debruyker@asset.be
Sylvie Baert - sylvie@vmx.be
Thomas Lavens - thomas@latomgeving.be
Tim Malcorps - tim.malcorps@mil.be
Tine Daels - tine@ferynjan.be
Tom Cabuy - tom.cabuy@sertius.be
Veerle Vanlouwe - veerle.vanlouwe@aquafin.be
Wim Degeling - wim.degeling@thimad.be
Wim Devloo - wim.devloo@willemeninfra.be
Wim Duyols - wim.duyols@sgs.com
Wouter Smets - wsmets@rskgroup.be
Wouter Verheyen Puurs-Sint-Amands wouter.verheyen@talboom.be
Zarah Mols - zarah.mols@sertius.be

Prijzen

Deze opleiding wordt georganiseerd door 2Mpact voor VMx vzw. Voor deze opleiding kan je gebruik maken van 20 tot 30% subsidie op de deelnameprijs in functie van jouw specifieke bedrijfssituatie via de kmo-portefeuille. Op de online registratiemodule van de KMO-portefeuille geef je de deelnameprijs in. De KMO-portefeuille wordt het best aangevraagd na ontvangst van de factuur. Je vindt hier de algemene voorwaarden en privacy policy en meer informatie over de KMO-portefeuille terug. 

Organisatie verzorgd door 2Mpact, erkend dienstverlener KMO-portefeuille DV.O207084

Als je gebruik maakt van een PO-nummer moet dit gericht zijn aan:
2Mpact nv
Kerkstraat 108
9050 Gentbrugge
BE 0472 134 137

Deel met anderen