Deelnemers aan Online infosessie De watertoets binnen de omgevingsvergunning

Online infosessie De watertoets binnen de omgevingsvergunning

Wie komen er ook?

74 deelnemers (waarvan 3 niet zichtbaar)
Volledige naam Plaats E-mailadres
An De Wit - an.dewit@aquafin.be
Annelies Vandekerkhove - annelies@thea-milieuadvies.be
Carl Demuynck - carl.demuynck@aquadvice.be
Cindy Kumpen - info@ecovic.be
Delphine Derde - delphine.derde@unitedexperts.be
Elisa Taelman Destelbergen elisa@trae.consulting
Elise Aercke - elise.aercke@rogerscorporation.com
Els Spyckerelle - els.spyckerelle@swecobelgium.be
Enya Riske - enya.riske@sertius.be
Freddy Frits"" Kusters - Frits.Kusters@kemin.com
Frouke Martens - frouke.Martens@stad.gent
Gary Van Rompuy - gary.vanrompuy@water-link.be
Helge Vandeweyer - helge.vandeweyer@ibeve.be
Herwig Sneyers - herwig.sneyers@skynet.be
Hilde Swerts Brussel hilde.swerts@sckcen.be
Isabelle Modde - isabelle@infinum.be
Ivo Moons - ivo.moons@agfa.com
Jan Boelanders - jan.boelanders@sertius.be
Jan Mertens Herent jan.mertens@ibeve.be
Jef Dierckx Geel jef.dierckx@bureaudw.be
Jeroen Bauwens Antwerpen Jeroen.Bauwens@portofantwerp.com
Jeroen Van Acker - jeroen.vanacker@sgs.com
Johan Versieren - joveco@scarlet.be
Johanna Gauquie - johanna@devergunner.be
Jolijn Boumon - jolijn@consultes.be
Karine Vanderslycke - karine.vanderslycke@bovaenviroplus.be
Koenraad Du Chau - koenraad.du.chau@oost-vlaanderen.be
Kris Merckx - kmerckx@sertius.be
Kris Van Dijck - kris.vandijck11@gmail.com
Kristien De Vos - kdevos@telenet.be
Leen Maes Destelbergen leen.maes@bovaenviroplus.be
Lies Demolder Veurne info@ld-milieuadvies.be
Liesbet Adriaensens - liesbet.adriaensens@aquafin.be
Liliane Wullaert Mariakerke liliane@mec.be
Linda Bets - linda.bets@ineos.com
Linde Balthazar - lbalthazar@trevi-env.com
Lode Dirckx - lode.dirckx@sertius.be
Lore De Graeve Gent lore.degraeve@gtsghent.be
Lowie Moerman - lowie.moerman@sertius.be
Luc Tryssesoone - luc@ltmilieuadvies.be
Marc Lauwers - marc.lauwers@kuraray.com
Marc Vercruysse - marc.vercruysse@depochim.be
Maria Van de Peer - maria.vandepeer@sanofi.com
Marjolein Messiaen - marjolein.messiaen@ibeve.be
Marleen Vande Woestyne - marleen.vande.woestyne@bioarmor.be
Marlies Bulckaert - bulckaert.marlies@grckallo.be
Mattias Vercammen - mattias.vercammen@portofantwerp.com
Monique Uytterhoeven - monique.uytterhoeven@ineos.com
Oscar MOONEN Lauwe oscar.moonen@professional-consulting.be
Peter Borstlap - peter.borstlap@ivarem.be
Rob Wuyts - rob.wuyts@bureaudw.be
Sam Van Gelder - Sam.VanGelder@provincieantwerpen.be
Sara Kelchtermans Leuven sara.kelchtermans@sbb.be
Sarah Lowet - sarah.lowet@mensura.be
Sonny Verscheure - sonny.verscheure@sove.be
Steve De Bruyker - steve.debruyker@asset.be
Stijn Meubis - stijn.meubis@swecobelgium.be
Stijn Verbeeck Wilrijk stijn.verbeeck@senviro.be
Sylvie Baert - sylvie@vmx.be
Thomas Van Genechten Brasschaat info@milieuadvies-aamov.be
Tom Havermans - tom.havermans@zna.be
Vanessa Dierickx - vanessa@abimos.be
Veerle Vanlouwe - veerle.vanlouwe@aquafin.be
Victor Sergeef Steenokkerzeel Victor.sergeef@witteveenbos.com
Werner De Bie - werner.debie@grouppeeters.com
Wim Devloo - wim.devloo@willemeninfra.be
Wim Dujardin - wimdujardin@telenet.be
Wim Duyols - wim.duyols@sgs.com
Wouter De Coninck - wouterdeconinck@gmail.com
Zoë Gils - zoe.gils@abesco.be
Zoë Pauwaert DESTELBERGEN zoe.pauwaert@bovaenviroplus.be

Inschrijven

Sorry, de inschrijvingsperiode is voorbij.

Prijzen

Deze opleiding wordt georganiseerd door 2Mpact voor VMx vzw. Voor deze opleiding kan je gebruik maken van 20 tot 30% subsidie op de deelnameprijs in functie van jouw specifieke bedrijfssituatie via de kmo-portefeuille. Op de online registratiemodule van de kmo-portefeuille geef je de deelnameprijs in. De KMO-portefeuille wordt het best aangevraagd na ontvangst van de factuur. Je vindt hier de algemene voorwaarden en privacy policy en meer informatie over de KMO-portefeuille terug. 

Organisatie verzorgd door 2Mpact, erkend dienstverlener KMO-portefeuille DV.O207084

Als je gebruik maakt van een PO-nummer moet dit gericht zijn aan:
2Mpact nv
Kerkstraat 108
9050 Gentbrugge
BE 0472 134 137

Deel met anderen