Deelnemers aan Werkgroep Externe milieucoördinatoren

Werkgroep Externe milieucoördinatoren

Wie komen er ook?

21 deelnemers (waarvan 4 niet zichtbaar)
Volledige naam Plaats E-mailadres
Annelies Verlee - annelies.verlee@swecobelgium.be
Ans Loncke - ans.loncke@telenet.be
Bert Lemmens - bert.lemmens@blsforce.be
Bert Pecceu - bert@pq-consult.be
Caroline Van der Steen Lievegem info@vdsmilieuadvies.be
Eddy Schuer - eddy.schuer@greif.com
Gert Peleman - gertpeleman.milieu@skynet.be
Guy Lenaert - guy.lenaert@sunchemical.com
Keaty Maes - km@profex.be
Kris Van Syngel Erpe-Mere kris.vansyngel@ecologicadvies.be
Luc Tryssesoone - luc@ltmilieuadvies.be
Luc Vandekerkhove - luc@thea-milieuadvies.be
Oscar MOONEN Lauwe oscar.moonen@professional-consulting.be
Patricia Ovaere - patricia.ovaere@anteagroup.com
Patsie Puype - info@apis-milieuadvies.be
René Dierickx - info@abimos.be
Sonny Verscheure - sonny.verscheure@sove.be

Inschrijven

Sorry, de inschrijvingsperiode is voorbij.

Deel met anderen