Deelnemers aan Infosessie Biodiversiteit op bedrijfsterreinen 2.0 (volzet)

Infosessie Biodiversiteit op bedrijfsterreinen 2.0 (volzet)

Wie komen er ook?

34 deelnemers (waarvan 2 niet zichtbaar)
Volledige naam Plaats E-mailadres
Adinda Van Kerkhove - adinda.vankerkhove@engie.com
Ans Loncke - ans.loncke@telenet.be
Bart Wyloeck - bart.wyloeck@pandora.be
Carl Demuynck - carl.demuynck@aquadvice.be
Cathy De Zutter - cathy.dezutter@suez.com
Elisa Vermeulen - elisa.vermeulen@grondbank.be
Els Bulcke - els.bulcke@wienerberger.com
Falke Cornille - falke.cornille@arcadis.com
Heidi Luyckx - heidi.luyckx@punchpowertrain.com
Herwig Sneyers - herwig.sneyers@skynet.be
Jan Feryn - jan@ferynjan.be
Jan Vanmeirhaeghe - jan.vanmeirhaeghe@wienerberger.com
Jolijn Delissen - jolijn.delissen@northseaport.com
Jonas Debroyer - jonas.debroyer@ibeve.be
Karen Polfliet - karen.polfliet@northseaport.com
Kim Maes - kim.maes@mil.be
Linda Geyskens - linda.geyskens@ipsius.be
Marc Geens - marc@cgmg.be
Marijke Wouters Wondelgem marijke.wouters@eco-scan.be
Marleen Verbruggen - marleen.verbruggen@anteagroup.com
Myriam Erbout - myriam.erbout@daftrucks.com
Nancy Vanmeulder - nancy.vanmeulder@bewel.be
Pascale Heylen - pascale.heylen@infrabel.be
Sarah Vande Cavey - svcavey@buckman.com
Sofieke Valgaeren - sofieke.valgaeren@dewatergroep.be
Steve Laenen - steve.laenen@belgiantrain.be
Stijn Verbeeck Wilrijk stijn.verbeeck@senviro.be
Thomas Lavens - thomas@latomgeving.be
Thomas Van Genechten Brasschaat info@milieuadvies-aamov.be
Willem De Kesel - willem.de.kesel@landmax.be
Wim Van Loock - wim.van.loock@aleris.com
Wouter Maertens Leuven wouter.maertens@interleuven.be

Inschrijven

Sorry, de inschrijvingsperiode is voorbij.

Prijzen

Deze opleiding wordt georganiseerd door 2Mpact voor VMx vzw. Voor deze opleiding kan je gebruik maken van 20 tot 30% subsidie op de deelnameprijs in functie van jouw specifieke bedrijfssituatie via de kmo-portefeuille. Op de online registratiemodule van de kmo-portefeuille geef je de deelnameprijs in. De KMO-portefeuille wordt het best aangevraagd na ontvangst van de factuur. Je vindt hier de algemene voorwaarden en privacy policy en meer informatie over de KMO-portefeuille terug. 

Organisatie verzorgd door 2Mpact, erkend dienstverlener KMO-portefeuille DV.O207084

Als je gebruik maakt van een PO-nummer moet dit gericht zijn aan:
2Mpact nv
Kerkstraat 108
9050 Gentbrugge
BE 0472 134 137

Deel met anderen